Tu jesteś:  » Casio » Wysyłka i Zwroty

Wysyłka i Zwroty

 
 1. Zegarki z zaznaczoną dostawą 24h posiadamy na stanie magazynowym.
 2. Aby zapewnić naszym klientom bezpieczną i szybką dostawę, korzystamy z usług renomowanej firmy kurierskiej DHL. Koszt wysyłki zegarków, których łączna wartość jest większa niż 75zł wynosi 0zł, w pozostałym przypadku wynosi 15zł. Wysyłka poza granice Polski realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej FedEx i wyłącznie przelewem, koszt wysyłki to 40 zł poprzez Pocztę Polską oraz 25zł poprzez firmę FedEx.
 3. Zamówienia "za pobraniem" złożone do godz. 13 realizujemy jeszcze tego samego dnia. Klient otrzymuje zegarek w następnym dniu roboczym. W wypadku płatności przelewem lub kartą kredytową, za czas złożenia zamówienia uznaje się wpływ pieniędzy na konto sklepu.
 4. Zegarki wysyłane są w dni robocze, zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę realizujemy w poniedziałek.
 5. Kurierzy DHL dostarczają towar tylko w dni robocze.
 6. Klient ma możliwość ustalenia dnia dostawy zakupionego towaru do domu. W tym celu należy wpisać wybraną datę w polu "uwagi" podczas składania zamówienia.
 7. Kurierzy DHL mają trasy wyznaczone z góry. Nie ma, więc możliwości ustalenia godziny przyjazdu kuriera.
 8. Nasze zegarki przed wysyłką pakujemy w oryginalne, stylowe pudełka, a następnie, w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem, w dodatkowe opakowanie ze sztywnego kartonu.
 9. Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia i zaginięcia.
 10. Towar wysyłany za pośrednictwem firmy DHL dostarczany jest w oryginalnych foliopakach DHL. Nie jest możliwe otwarcie foliopaku bez jego rozerwania, co daje odbiorcy pewność, że przesyłka dotarła nienaruszona.
 11. Do zegarków dołączamy fakturę VAT.
 12. Zegarki zakupione w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta realizowaną w Centralnym serwisie lub wyznaczonych punktach.
 13. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie, niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 21 dni od daty otrzymania przesyłki.
 14. Anulowanie zamówienia:
  Jeśli będziesz chciał anulować złożone przez siebie zamówienie, wystarczy zadzwonić do nas pod nr tel. 753 753 301. Nie będziemy jednak mogli anulować zamówienia, które zostało już do Ciebie wysłane.
 
 

Brak produktów do porównania. Dodaj w karcie produktu max. 3 zegarki.